کانکس پیچ و مهره ای ماموت

کانکس پیچ و مهره ای ماموت

در هر مکان و زمانی که نیاز به سکونت مقطعی و موقت است، نصب کانکس پیج و مهره ای ماموت یکی از راه های میسر و آسان دسترسی به محل امن برای استراحت و زندگی است. یکی از کانکس های گوناگون موجود در بازار، کانکس پیچ ومهره ای است که به سادگی قابلیت سوار شدن و اتصال به هم (مونتاژ) و باز شدن از هم(دمونتاژ) را دارد و اسکلت اصلی آن بوسیله پروفیل و ناودانی به یکدیگر متصل می شود .

قطعات دیوار و سقف کانکس، از ساندویچ پانل تشکیل شده‌اند که شامل، ساندویچ پانل از نوع گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم است. جنس درب کانکس، آلومینیوم و  جنس پنجره ها از  upvc  تک جداره و دو جداره یا استیل، لمینت و یا ساندویچ پانل می باشد.

 

کانکس پیچ و مهره ای ماموت

فراهم و نصب کانکس پیچ و مهره ای ماموت

این کانکس ها را می توان به عنوان خوابگاه، ویلا، کمپ کوهنوردی، کارگاه، بخش اداری، اتاق نگهبانی وفروشگاه استفاده نمود. اسکلت کانکس در قسمت های مختلف آن توسط پیچ و مهره بهم متصل می شوند.اتصالات اصلی جدا بوده و در مناطقی با مسیرهای سخت و ناهموار و حتی پشت بام‌های ساختمان‌ها قابل نصب است.

با توجه به هزینه‌های بالا،و نیاز به تجهیزات و ابزارآلات، انتقال مواد اولیه ساخت کانکس در محل به هیچ عنوان به صرفه نیست. لذا بهترین راه، استفاده از اجزا موجود  این کانکس ها می باشد و فقط باید در محل مورد نظر نصب گردد. شرکت صنعتی ماموت مجهز به تمام امکانات ذکر شده و نیز به روز دنیا می باشد و روزانه آمادگی و توانایی تولید هزاران متر مربع از انواع کانکس را دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *