کانکس پیچ و مهره ای ماموت

کانکس پیچ و مهره ای ماموت

در هر مکان و زمانی که نیاز به سکونت مقطعی و موقت است، نصب کانکس پیج و مهره ای ماموت یکی از راه های میسر و آسان دسترسی به محل امن برای استراحت و زندگی است. یکی از کانکس های گوناگون موجود در بازار، کانکس پیچ ومهره ای است که به سادگی قابلیت سوار شدن و اتصال به هم (مونتاژ) و باز شدن از هم(دمونتاژ) را دارد و اسکلت اصلی آن بوسیله پروفیل و ناودانی به یکدیگر متصل می شود .

قطعات تشکیل دهنده دیوار و سقف کانکس، متشکل از ساندویچ پانل سقفی وساندویچ پانل دیواری می باشد که گونه های مختلفی دارد که شامل ساندویچ پانل از نوع گالوانیزه و یا آلوزینک و یا آلومینیوم باشد. جنس درب کانکس، آلومینیوم و  جنس پنجره ها از  upvc  تک جداره و دو جداره یا استیل، لمینت و یا ساندویچ پانل می باشد.

 

کانکس پیچ و مهره ای ماموت

آماده سازی و نصب کانکس پیچ و مهره ای ماموت

این کانکس ها را می توان به عنوان خوابگاه، ویلا، کمپ کوهنوردی، کارگاه، بخش اداری، اتاق نگهبانی وفروشگاه استفاده نمود. اسکلت کانکس در قسمت های مختلف آن توسط پیچ و مهره بهم متصل می شوند. ضمنا اتصالات اصلی از هم جدا بوده و قابل نصب و اجرا در مناطقی با مسیرهای بسیار سخت و ناهموار و حتی در پشت بام های منازل و ساختمان ها می باشد.

با توجه به مخارج بالا و گران کارگاه ساخت کانکس، تجهیزات و ابزار آلات مورد نیاز، انتقال مواد اولیه، عملیات اجرا و ساخت در محل به هیچ عنوان به صرفه نیست. لذا بهترین راه، استفاده از قطعات آماده این کانکس ها می باشد و فقط باید در محل مورد نظر نصب گردد. شرکت صنعتی ماموت مجهز به تمام امکانات ذکر شده و نیز به روز دنیا می باشد و روزانه آمادگی و توانایی تولید هزاران متر مربع از انواع کانکس را دارد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *