اطلاع از قیمت ساندویچ پانل ماموت- پنل ساندویچی

پنل ساندویچی – مرجع رسمی فروش پانل ساندویچ

پنل ساندویچی

پانل ساندویچ چیست ؟

پنل ساندویچی همان ساندویچ پانل است که از دو لایه ورق و فوم تزریقی بین آنها تشکیل شده که به هم فشرده و ترکیب می شوند. روش های تولید مختلفی در این باره وجود دارد که یکی از روش های تولید ساندویچ پانل ها به نام کانتینیوز است که تمامی مواد اولیه که وارد شرکت می شوند در یک خط تولید پیوسته و با مکانیزم ها ی به روز به محصول نهایی تبدیل می شوند. دستگاه هایی نظیر رول فرمینگ و … در این خط تولید کار می کنند . عایق فوم ساندویچ پانل ها نسوز با نام اختصاری PRI پلی یورتان بوده که از استانداردهای B2  گذر کرده و مورد استفاده قرار می گیرند. عایقی سبک ، مقاوم و مناسب جهت مصارف ساختمان سازی و سازه هایی نظیر سوله ، کانکس ، پوشش انبارها و … است . پنل ساندویچ ها جایگاه ویژه ای در صنعت ، ساختمان سازی ، تجاری و اداری دارند . کاربردهای نظامی و پلیسی ، پزشکی ، بهداشتی ، بیمارستانی ، داروخانه ای و … پنل ساندویچی غیر قابل انکار است .

فروش و نصب انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون

انواع پنل ساندویچ

ساندویچ پانل دیواری ، پانل سقفی ، ساندویج پانل سردخانه ، پنل دو رو نایلون ، پنل ساندویچ پیچ مخفی ، ساندویچپانل اتاق تمیز ، پانل ساندویج سوله ( ساندویچ پانل ماموت ، پانل البرز و …)

انواع دو رو ورق

دورو ورق

عایق ساندویچ پانل

عایق ساندویچ پانل فوم پلی یورتان است که از ایزوسیانات گرفته می شود با وزن کم و مقاومت بالا در برابر رطوبت و رشد گیاهان و مواد شیمیایی، آتش و … دارد . این هسته که در بین دو لایه ورق آلوزینک قرار می گیرد در برابر آتش نسوز بوده و طول عمر بالایی دارد . ضریب انتقال حرارتی پلی یورتان خیلی خوب است که حدود ۰٫۰۲ یا کمتر می باشد . به خاطر سختی پلی یورتان و مقاومت در برابر رطوبت ، قابلیت مقاومت در برابر رشد گیاهان، باکتری ها ، میکروبها و غیره در این عایق بسیار بالا می باشد .

فروش و نصب انواع ساندویچ پانل – ۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

تلفکس : ۰۲۶۳۴۴۶۹۲۲۷

تلفن : ۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

مرجع اجرای پروژه های سوله ، کانکس ، خانه های پیش ساخته اسکلت های فلزی و … نمایندگی ۵۰۱۰ ماموت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *