نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری

پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری

پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری

The 5th international Exhaustive Exhibition of URBAN MANAGEMENT Tehran

ایجاد ارتباطی منسجم و مرتبط بین شهرداری ها ،که به عنوان نهادی عمومی غیردولتی هستند یکی از هدف های پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری است . این نمایشگاه بخاطر جمعآوری این شهرداری ها در یک محدوده زمانی موجب پدید آمدن امکان تبادلات تجربیات بین شهرداری ها میشود .

نظر به این که سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برپایه شاخصهایی تعریف شده برای ارزیابی این شهرداریها اقدام می کنند نمایشگاه جامع مدیریت شهری سبب ایجاد فرصتی می شود که شهرداری ها بتوانند خودشان را به استانداردهای تعریف شده نزدیک کنند.

با شرکت سازنده ها و کارخانه هایی که محصولات تولیدیشان با شهرداریها مرتبط  میباشد این نمایشگاه مدیریت شهری می تواند بستر مناسبی برای شهرداری ها بوجود آورد که با آخرین دستاوردهای تکنولوژی های روز دنیا آشنا شوند.

بوجود آمدن زمینه مناسب جهت ارزیابی شرکتها و خرید مستقیم از آنها با شهرداری ها بخاطر حضورکارخانجات و شهرداریها به صورت همزمان در این نمایشگاه

زمان برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری :  ۳ الی ۶ خرداد ۹۵

۲۰۱۶-۲۳-۲۵ may

کارخانجات صنعتی ماموت :

محل استقرار گروه صنعتی ماموت در نمایشگاه بین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری ۹۵ : محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در سالن ۸

ساندویچ پنل

ساندویچ پنل

کارخانجات صنعتی ماموت در پنجمین نمایشگاهبین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری

کارخانجات صنعتی ماموت در پنجمین نمایشگاهبین المللی جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری

ساندویچ پنل

ساندویچ پنلها تجهیزات ساختمان سازی هستند که مورد توجه شرکتها و شهرداریها مبباشند . این تجهیزات در دنیای امروز جایگاه ویژه ای در زمینه ساخت و ساز دارند . کاربرد این ساختار در سالنهای تولید ، اتاق تمیز، سردخانه و انواع سوله ها ، کانکسها و اسکلت فلزی ، آزمایشگاه ها و… میباشد .  ساندویچ پنلها از دو لایه ورق فلزی از جنس آلیاژ آلوزینک یا گالوانیزه هست و یک لایه فوم عایق پلی یورتان بین دو لایه ورق آلیاژی تزریق می شود .

فروش و نصب ساندویچ پانل

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

۰۹۱۲۴۶۲۹۴۴۱

قیمت ساندویچ پانل – ۰۲۶۳۴۴۲۱۲۲۶

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *