ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت-ساندویچ پانل سقفی

قیمت پانل دیواری – نصب و فروش ساندویچ پانل دیواری

قیمت پانل دیواری

قیمت ساندویچ پانل دیواری

قیمت پانل دیواری را می توانید با تماس با نمایندگی ۵۰۱۰ شرکت ماموت بدست آورید. جهت اطلاع از نحوه ی خرید و نصب ساندویچ پانل ها و قیمت پانل دیواری با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

آقای نعمت الله شاه محمدی

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

ساندویچ پانل – ۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

فروش و نصب ساندویچ پانل سقفی ماموت ، ساندویچ پانل دیواری ماموت ، ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت ، ساندویچ پانل دو رو نایلون ، ساندویچ پانل اتاق تمیز ، ساندویچ پانل پیچ مخفی ، ساندویچ پانل در البرز ( پانل سقفی و پانل دیواری ، پانل سردخانه ای )

اجرای پروژه های سوله ، کانکس ، خانه های پیش ساخته ، اسکلت های فلزی در سراسر کشور

لیست قیمت ساندویچ پانل ماموت

قیمت پانل دیواری

لیست قیمت ساندویچ پانل ها

مدیران و مهندسان و مجریان پروژه های عظیم می توانند جهت اطلاع از  لیست قیمت ساندویچ پانل ها به نمایندگی ۵۰۱۰ شرکت صنعتی ماموت مراجعه نمایند و یا با شماره تماس های ذکر شده تماس حاصل فرمایند.

 ویژگی های ساندویچ پانل ها

وزن سبک ، عایق مناسب گرما ، صدا ، رطوبت ، اشعه ماوراءبنفش ، مقاوم در برابر فشار بار، نفوذ حشرات و میکروبها ، زنگ زدگی ، مواد شیمیایی ، زلزله و رانش زمین ، آلودگی ، حافظ محیط زیست ، بهداشت و تمیزی ، با خاصیت انقباص و انبساط پایین ، حمل و نقل سهل و سریع ، بدون نیاز به قالب بندی ، سازگاری با تمام مکان ها از نظر جغرافیایی و آب و هوایی ، با قابلیت شستشو ، کاهش هزینه ها  ، قابلیت مونتاژ و دمونتاژ ، متنوع در رنگ و طرح

ورق ساندویچ پانل

انواع ورق مورد استفاده در ساندویچ پانل ها

ورق آلوزینک با رنگ پذیری بالا ، ورق گالوانیزه که در جلوگیری از خوردگی و پوسیدگی در محیطهایی با رطوبت بالا موثر است ، ورق آلومینیوم که کمتر در ساندویچ پانل ها استفاده می شود . و ساندویچ پانل های ماموت از ورق آلوزینک و گالوانیزه استفاده می کند .

تمام ورقهای رنگی با پوششی از نوع سوپر پلی استر کوره ای با ضخامت ۲۵ میکرون بیرون و ۷ میکرون داخلی رنگ پرایمر کوره ای است .

ضخامت ورق های آلوزینک ، گالوانیزه معمولاً ۰٫۵ ، ۰٫۶ و ۰٫۷ میلی متر می باشد که این هم بستگی به نوع استفاده ی ساندویچ پانل ها و سفارش مشتری دارد.

 مجری فروش و نصب انواع ساندویچ پانل های ماموت

نمایندگی ۵۰۱۰ ماموت

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

آقای نعمت الله شاه محمدی

 فروش و نصب انواع ساندویچ پانل ماموت

متخصص فروش و نصب انواع ساندویچ پانل ماموت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *