ساندویچ پانل ماموت

قیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت

قیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت

قیمت پانل دیواری ماموت

آیا ازقیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت مطلع هستید؟

قیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت

ساندویچ پانل دیواری ماموت خود به چند گروه مختلف تقسیم می شود . این تقسیم بندی بر اساس نوع کاربرد آن می باشد . ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی ماموت ، ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز ماموت ، ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای ماموت ، ساندویچ پانل دیواری سوله ماموت ، ساندویچ پانل دیواری کانکس ماموت ، ساندویچ پانل دیواری کارگاهی ماموت ، ساندویچ پانل دیواری اداری ماموت، ساندویچ پانل دیواری مسکونی ماموت از این دسته بندی هستند.

نصب ساندویچ پانل ماموت

نصب ساندویچ پانل

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

http://www.panel-mammut.com

ساندویچ پانل سقفی ماموت

 

 

ساندویچ پانل سقفی ماموتنمایندگی ۵۰۱۰ مجتمع صنعتی ماموت ارائه کننده لیست قیمت ساندویچ پانل ها ( قیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت ، قیمت روز ساندویچ پانلها ) و پیش فاکتور معتبر در اسرع وقت آماده همکاری در زمینه ی فروش و نصب انواع ساندیج پانل ماموت ، اجرای پروژه های سوله ، انواع کانکس ، خانه های پیش ساخته ، سازه های فلزی ، آبرو فلاشینگ و … می باشد .

انواع پانل

ساندویچ پانل ها با نام های پنل ساندویچی ، پانل ساندویج ، پانل ساندویچ ، ساندویچ پنل ، ساندویج پنل ، پانل های سقفی و دیواری و … در بازار معروف هستند که برای خرید انواع پانل های ماموت می توانید با نمایندگی ۵۰۱۰ تماس بگیرید .

نوع ورق مورد استفاده انواع پانل

نوع ورق مورد  استفاده ی ساندویچ پانل ها از آلوزینک یا گالوانیزه بوده و فوم عایق آن از جنس پلی یورتان که نسوز است . ورق آلوزینک علاوه بر مزایای گالوانیزه از مزیت رنگ پذیری فوق العاده نیز بهره مند است به این معنی که اگر با احتمال بسیار ضعیف دچار خط و خشی شود طی گذر زمان دچار زنگ زدگی نمی شود .

برخی از مزایای ساندویچ پانلهای ماموت

ساندویچ پانل های ماموت عایق فوق العاده خوبی برای گرما و سرما هستند . پانل های ماموت عایق صدا بوده و قابلیت شستشو دارند. انواع پانل های ماموت در رنگ ها و متراژهای مختلف تولید شده و از نظر بهداشتی و سلامت و سازگاری با محیط زیست قابلیت اطمینان بالایی دارند.

ساندویچ پانل خانه های پیش ساخته-قیمت ساندویچ پانل دیواری ماموت

نمای داخلی ساختمان پیش ساخته

چرا پانل پیچ مخفی ؟

امروزه نما و ظاهر ساختمان ها و سازه های ساخته شده بسیار مهم بوده و جلوه نمای بیرونی منزل تا حد پوشاندن مورد های داخلی ساختمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کارآفرینان و مدیران ساختمان ساز و مهندسین ساخت و ساز و عمران و …

که دستی بر ساخت و ساز های انواع ساختمان های صنعتی ، مسکونی ، برج ها و … دارند پیش از آنکه مرحله ساخت را شروع کنند به بحث نقشه ها و جلوه های نمای بیرونی ساختمان خود می پردازند.

تاثیر استفاده از ساندویچ پانل پیچ مخفی در زیبا سازی نمای بیرونی

این مسئله تا حدی مورد توجه است که حتی در خرید و فروش نیز تاثیر بسزایی دارد.

یکی از بحث هایی که در ویژگی های مورد نظر مورد بررسی قرار میگیرند همان بحث نمای خارجی ساختمانها است. گاهی برای بازسازی و جدید ساختن نمای ساختمان ها با هزینه ای کم و مقرون به صرفه نیز می توان به این امر تحقق بخشید.

مشخصاتی از ساندویچ پنل پیچ مخفی دیواری

از این نظر در بحث استفاده از ساندویچ پانل ها نیز مورد بررسی قرار میگیرند.

خود مصالح ساندویچ پانل در زیباسازی سازه ها و ساختمان ها بسیار موثرند اما گاهی لازم است پا را فراتر گذاشته حتی در نصب نیز نهایت دقت و ظرافت و زیبایی را به کار برد.

از این منظر می توان به ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی اشاره کرد.

این ساندویچ پانل ها به دلیل اینکه شکل خاصی از اورلپ را پس از نصب دارند .

پس از نصب پیج ها در زیر اورلپ پنهان می شوند سبب ایجاد زیبایی در نمای ساختمان ها می شوند. این پانل ها با ضخامت ۵ سانتیتر هستند.

و در شکل و مدل با دیگر ساندویچ پانل ها متفاوتند.

پوشش پانل های پیچ مخفی

پوشش آنها از لایه ورق آلوزینک بوده و عایق آنها نیز پلی یورتان می باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه ساندویچ پانل پیچ مخفی در همین سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *