ساندویچپانل سقفی ماموت

ضخامت ساندویچ پانل ها

 

ضخامت ساندویچ پانل ها

ضخامت ساندویچ پانل های ماموت

ضخامت ساندویچ پانل ها بسته به ضخامت عایق مورد استفاده در آنها و ورق های رویی و زیرین آن است . در ضمن این ضخامت ها  بستگی به مقدار جابه جایی حرارتی مورد نیاز اتاق و همچنین مقدار بار فشاری یا کششی وارده بر آن دارند. ورق مورد استفاده ساندویچ پانل های ماموت اگر ورق آلوزینک پبش رنگ شده باشد ضخامت ورق ۰٫۵ میلی متر با رنگ های مختلف  و از نوع سوپر پلی استرکوره ای به صخامت ۲۵ میکرون در بخش بیرونی و ۷ میکرون رنگی پرایمر کوره ای در داخل می باشد . عرض ثابت ساندویچ پانل های دیواری ۱٫۱۶ متر و مفید آن ۱٫۱۴ متر می باشد . ضخامت این ساندویچ پانل ها ۴،۵،۶،۸،۱۰،۱۲٫۵و ۱۵ سانتی متر می باشد . البته طول آن ۲ الی ۱۲٫۲۰ متر می تواند باشد که طول ساندویچ پانل ها بسته به درخواست مشتری می باشند. در طرح ذوزنقه ای عرض ثابت ۱٫۰۸ متر با ۷ سانت اورلپ و عرض مفید ۱٫۰۱ متر می باشد و طول آن ۲ الی ۱۲٫۲۰ متر بدلخواه مشتری است .

ایمنی در ساندویچ پانلها

ایمنی در ساندویچ پانل ها

ضخامت ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای از ۸ تا ۱۵ سانتی متر است . عرض ثابت آن ۱۶٫۱ متر با ۲ سانت اورلپ و عرض مفید آن ۱۴٫۱ متر می باشد و طول آن ۱ الی ۱۳ متر طبق درخواست مشتری می باشد .

فروش و نصب انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون

ساندویچ پانل پیچ مخفی می تواند ضخامت ۵ سانت را داشته باشد . ضخامت های ساندویچ پانل اتاق تمیز از ۵ سانت تا ۸ سانت می تواند باشد . ضخامت ورق های آنها که آلوزینک یا گالوانیزه هستند ۰٫۶ یا ۰٫۷ میلی متر می باشند.  این ضخامت در تعیین نوع و نوع ورق ساندویچ پانل برای کاربردهای مختلف  و به طور کلی در انتخاب ساندویچ پانل موثر می باشد . قیمت کلی و تمام شده ی ساندویج پانلها بر اساس ابعاد با واحد متر مربع ، جنس ورق و ضخامت مورد نیاز مشتری محاسبه می شود و لیست قیمت ساندویچ پانل ها تعیین می گردند. عدم انتقال حرارت در ساندویچپانل ها با ضخامت ۴ سانت معادل یک دیوار با ضخامت ۵۰ سانت از آجر و سنگ است . ضخامت ورق های آلوزینک و گالوانیزه و آلومینیوم ( در ساندویچ پانل های ماموت فقط از آلوزینک و آلومینیوم استفاده می شود ) عموماً ۰٫۵ ، ۰٫۶ ، ۰٫۷ میلی متر است که به نوع استفاده ی ساندویج پانل ها و سفارش مشتری بستگی دارند.

استفاده از ساندویچ پانل اتاق تمیز

ساندویچ پانل اتاق تمیز

برای انتخاب نوع و ضخامت و اطلاع از لیست قیمت ساندویچ پانل ها و خرید و نصب انواع ساندویچ پانل ها ( ساندویچ پانل های ماموت ) با شماره های زیر  تماس حاصل فرمایید

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *