نصب و فروش انواع ساندویچ پانل ماموت با در نظر گرفتن مزایای ساندویچ پانل ها

ساندویچ پانل – کانکس – ساندویچ پانل کانکس ۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

 

ساندویچ پانل – کانکس

ساندویچ پانل کانکس

ساندویچ پانل کانکس برای پوشش کف و سقف و دیواره های انواع کانکس ها به کار می روند. کانکس سازه ای است به شکل اتاقک که کاربردهای صنعتی و تولیدی فراوانی دارند . در مکان هایی که امکان عبور و مرور بسیار سخت است و از این رو امکان ساخت و ساز وجود ندارد استفاده می شود به عنوان مثال یک اتاقک کوچک جهت نگهبانی و دفتر کار صحرایی مراکز امداد و نجات یا سرویس های بهداشتی در مرزها ، اسکان موقت در مسیرهای صعب العبور و … . کانکس ها به دو دسته ی سیار و ثابت تقسیم بندی می شوند . کانکس های سیار را چرخدار نیز می گویند که قابلیت جابه جایی مداوم را دارند . کانکس های ثابت بدون چرخ هستند و امکان جابه جایی دائمی را ندارند.  امکان ورود حشرات و میکروبها به حداقل ممکن می رسد و البته استفاده از ساندویچ پانل کانکس ، وزن کانکس ها را بسیار کاهش می دهد که بسیار مفید است و در جا به جایی ها بسیار کمک می کند. امکان سیم کشی و نصب چراغ های برقی و نصب کلید و پریز در داخل کانکس ها فراهم می شود . کانکس ها در اندازه ها و ابعاد مختلفی قابل تولید هستند.

استفاده از کانکس سیار

تعریف کانکس – کانکس سیار۲

یکی از کاربردهای ساندویچ پانل ها در کانکس های سردخانه ای است و ضمنا در مکان هایی که به وجود عایق کانکس های پیش ساخته نیازهست از ساندویج پانل کانکس استفاده می شود .

تعریف کانکس - کانکس سیار1-ساندویچ پانل کانکس

تعریف کانکس – کانکس سیار۱-ساندویچ پانل کانکس

از ساندویج پانل های کانکس بیشتر در سردخانه ها بخاطر عایق مناسب بودن آنها ، درمانگاه ها و نمازخانه های صحرایی و بین جاده ای ، کانتینر های چند لایه ، سالنهای ورزشی ، واحد های امداد و نجات ، سقفهای کاذب و غیره استفاده می شود .

ساندویج پانل کانکس ترکیبی از سه لایه می باشد که دو لایه ورق آن آلوزینک و گالوانیزه بوده و لایه ی میانی آنها عایقی سبک ولی محکم از جنس پلی یورتان با  دانسیته ی ۲+_۴۰ یا ۲+_۳۰ می تواند باشد.

برای سفارش و خرید انواع کانکس و اطلاع از لیست قیمت ساندویچ پانل ها  با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *