تعبیه موارد ساندویچ پانل مسلح

ساندویچ پانل مسلح ماموت

ساندویچ پانل مسلح ماموت

ساندویچ پانل مسلح چیست ؟

ساندویچ پانل مسلح : گاهی اوقات لازم است داخل ساندویچ پانل مواد جامد دیگری بغیر از فوم جایگذاری شود ( مانند لوله برای سیمکشی ، پروفیل برای بالا بردن مقاومت مکانیکی و …) در این صورت قابلیت تعبیه و تقویت مواد مورد نیاز ساختمان در داخل فوم پلی یورتان بوجود می آید به محصولی که این امکان را دارد ساندویچ پانل مسلح گویند که مجتمع صنعتی ماموت با بهره مندی از دستگاه های بروز دنیا امکان استفاده از این قابلیت را فراهم آورده و در صورت درخواست مشتری این ساندویچ پانل مسلح را تولید می کند .

این ساندویچ پانل ها ، در برابر حرارت و برودت ، رطوبت  عایقی فوق العاده هستند با وزنی سبک  و تاثیرپذیری کمتر در مقابل عوامل طبیعی ، همراه مقاومت بالا در برابر شعله های آتش با نصب و اجرای سریع و آسان با تنوع رنگها و طرحها ، مقاومت مکانیکی بالا که بر عکس سبکی آن بسیار سخت است . غیر قابل اشتعال بودن ساندویچ پانل مسلح

فروش و نصب انواع ساندویچ پانل ماموت

متخصص فروش و نصب انواع ساندویچ پانل ماموت

کاربرد ساندویچ پانل مسلح

ساندویچ پانل دیواری جهت سوله ، کارگاه ها ، ادارجات ، منازل ، سالن های تولیدی و استخر ها و … استفاده می شود. ساندویچ پانل سقفی به دو شکل دورو ورق آلوزینک و یکرو ورق آلوزینک از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از داخل به ضخامت ۴ تا ۱۰ سانتی متر تولید میشوند. طرح ساندویچ پانلهای سقفی ، شادولاین ذوزنقه ای است که در حالت شیب دار با ساخت خرپا زیبایی سقف خیلی بیشتر خواهد شد. نوع اورلپ ساندویچ پانل سردخانه ای سبب کمترین انتقال حرارت می شود بنابراین این نوع ساندویچ پانل ها بهترین انتخاب برای سردخانه ها هستند. ساندویچ پانل دورو نایلون که برای کف سردخانه ها کاربرد دارند، برای عایق کردن کف سردخانه ها استفاده میشوند .

نمایندگی فروش و نصب انواع ساندویچ پانل ها -۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

پانل سقفی ، پانل دیواری ، پانل سردخانه ای ، پانل دو رو نایلون ، پانل آلوزینک ، پانل پلی یورتان (  پنل ساندویچی ، پانل ساندویچ ، ساندویج پانل ساندویچ پانل ماموت البرز )

با مدیریت نعمت الله شاه محمدی

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

انواع ساندویچ پانل - پانل دیواری ماموت

انواع ساندویچ پانل – پانل دیواری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *