انواع ساندویچ پانل - پانل دیواری ماموت- ایمنی در ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ماموت البرز – نمایندگی ۵۰۱۰ ماموت

ساندویچ پانل ماموت البرز

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ماموت البرز (ساندویچ پانلها) از دو لایه ورق آلوزینک یا گالوانیزه با فوم عایق تزریقی بین آنها تشکیل شده است . ورق ساندویچ پانل میتواند آلومینیوم نیز باشد ولی نرمی و دیگر خواص فیزیکی آلومینیوم سبب استفاده از آلوزینک یا گالوانیزه شده است که البته آلوزینک خواص بهتری نسبت به گالوانیزه دارد که از آن جمله رنگ پذیری آن است . در ساندویچ پانل ماموت البرز از فوم عایق پلی یورتان استفاده می شود که نسوز با عمری طولانی ، مقاوم در برابر حرارت و برودت و رشد گیاهان و باکتریها و میکروبها می باشد. کاربرد ساندویچ پانل ها در پوشش دیوارها و سقفها ( مانند سقف های شیروانی ) در سوله ها ، انبارها ، آشیانه ی هواپیماها ، مرغداری ها ، فضای تمیز، کانکس ، … می باشد.  شرکت صنعتی ماموت افتخار دارد از پیشتازان صنعت ساندویچ پانل در کشور می باشد که توانسته محصولی با کیفیت نهایی بسیار بالا تولید کند .  نمایندگی ۵۰۱۰ شرکت ماموت در استان البرز با مدیریت آقای نعمت الله شاه محمدی در این زمینه فعالیت گسترده ای داشته و آمادگی پذیرش پروژه های بزرگ در این زمینه را در سراسر کشور دارد.

نصب و فروش انواع ساندویچ پانل ماموت

نصب پانل های ماموت – فروش ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

نصب و فروش انواع ساندویچ پانل ماموت در استان البرز و تمامی استان های کشور عزیزمان توسط نمایندگی ۵۰۱۰ قابل انجام می باشد.

انواع ساندویچ پانل ها

ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای، ساندویچ پانل دو رو ورق ، ساندویچ پانل دو رو نایلون ، ساندویچ پانل اتاق تمیز ، ساندویچ پانل پیچ مخفی ( با نام های اختصاری یا بازاری پانل سقفی ، پانل دیواری ، پانل سردخانه ای ، ساندویچپانل ، پنل سقفی ، پنل دیواری ، پنل ساندویچی ، ساندویج پانل )

استفاده از ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

مجری انجام پروژه های انواع کانکس ، سوله ، خانه های پیش ساخته ، اسکلت های فلزی ، انواع ساندویچ پانل های ماموت ،

ارائه کننده پیش فاکتور معتبر و لیست قیمت ساندویچ پانل ها در اسرع وقت

استفاده از ساندویچ پانل دیواری ماموت در سوله ، کارگاه ، اداره - ساندویچ پانل ماموت البرز

ساندویچ پنل دیواری ماموت

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *