استفاده از ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی – ساندویچ پنل سقفی ماموت

 

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ، همانطور که از نام آن پیداست برای پوشش سقف سازه ها به کار می روند . سقف سازه ها و اسکلت های فلزی و سوله ها می توانند با ساندویچ پانل ساخته یا پوشش داده شوند . سقف سوله ها که به صورت شیب دار است نیز برای استفاده ی ساندویچپانل ها بسیار مناسب هستند . با توجه به گام های ذوزنقه ای این نوع ساندویج پانل سقفی ماموت و شکل اورلپ آنها ، امکان نفوذ رطوبت و آب وجود نداشته و جهت طول های بلند ( بالاتر از ۱۳ متر ) قابلیت اورلپ شدن روی همدیگر را دارا می باشند.

این نوع از پانل ساندویچ ها به دو شکل دو رو ورق آلوزینک و یکرو ورق آلوزینک از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از درون با ضخامتهای ۴ تا ۱۰ سانتی متر تولید می شوند. پنل ساندویچی های سقفی ماموت با طرح شادولاین ذوزنقه ای تولید می شوند . این طرح در ظاهر ورق رویی ساندویچ پانل مشخص هستند و این شرکت جهت زیبایی نمای سقف در شکل شیب دار ، ورق هایی با طرح سفال تولید می کند که همزمان با ساختن خرپاها ، سقف ظاهری بسیار زیبا می یابد .

مدل ساندویچ پانل سقفی ماموت :

ورق رویی شادولاین طرح ذوزنقه ای

ضخامت : ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸، ۸٫۵ ، ۱۰ سانتی متر

عرض : عرض ثابت ۱٫۰۸ متر ( ۷ سانتی متر اورلپ ) با عرض مفید ۱٫۰۱ متر

طول با طرح ذوزنقه : ۱ تا ۱۳ متر به سفارش مشتری و طول ورق طرح سفال : ۱٫۲۲ تا ۷٫۰۱۵ متر ( مضربی از ۵٫۳۰ سانتی متر)

این نوع از پانل های سقفی ، ورق رویی ، طرحی از شادولاین ذوزنقه و ورق زیرین آن صاف و یا شیاردار هستند که برای تولید ابتدا ورقها به صورت کویل هستند و توسط دستگاه های ورق صاف کن باز می شوند و صاف می شوند و بعد از فرم دهی با دستگاه رول فرمینگ ، با توجه به طرح از قبل تعیین شده فرم گرفته و بین دو ورق فوم پلی یورتان به صورت یکنواخت و خطی ریخته می شود و بعد از پخت به شکل نهایی ساندویچ پانلها در می آیند . ساندویج پانل ها در چند روش تولید می شوند : دو رو ورق آلوزینک ، دو رو ورق گالوانیزه ، یک رو آلوزینک ، یکرو گالوانیزه ، یکرو ورق آلوزینک از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از داخل و یا یکرو گالوانیزه از بیرون و یکرو فویل از داخل با ضخامت ۴ تا ۱۰ سانتیمتر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت تولید میشوند.

این نوع پانل سقفی برای سقف کاذب و پوشش روی ساختمان های صنعتی و انبار انواع سوله نیز به کار می روند.

نصب و فروش انواع ساندویچ پانل های سقفی ماموت توسط شرکت ۵۰۱۰ نمایندگی ماموت

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

ساندویچپانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *