ساندویچ پانل سقفی - قوسی شکل

ساندویچ پانل سقفی – ساندویج پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویج پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی برای پوشش دادن سقف سازه ها و اسکلت ها و سوله ها و … به کار می رود . ساندویچ پانل سقفی یا پانل سقفی گامهای ذوزنقه ای دارد و حالت اورلپ آن نفوذ آب به درون سازه را ناممکن می سازد .

امکان اورلپ شدن روی یکدیگر را دارند ( البته این در زمانی است که طول آنها بلند مثلاً بیش از ۱۳ متر باشد) . ورق رویی و زیرین ساندویچ پنل سقفی با طرح شادولاین ذوزنقه از جنس آلوزینک و یا گالوانیزه است .

منظور از فویل مسلح آلومینیومی

گاهی ساندویچ پنل ها یک رو ورق آلوزینک از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از داخل با ضخامت ۴ تا ۱۰ سانتی متر تولید میشود.

استفاده از ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

جدول کدگذاری ساندویچ پانل سقفی ماموت

جدول کدگذاری ساندویچ پانل سقفی ماموت

پنل ساندویچی سقفی

این پنل ساندویچی در برابر رشد قارچ ها و گیاهان و میکروب ها و باکتری ها بسیار مقاوم بوده و ضریب حرارتی بسیار پایینی دارد. مدل پنل ساندویچی سقفی ماموت ، ورق رویی شادولاین طرح ذوزنقه است . ضخامت آنها می تواند ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۸٫۵ ، و ۱۰ سانت باشد . عرض ثابت آنها ۱٫۰۸ متر با ۷ سانت اورلپ و مفید ۱٫۰۱ متر می باشد . در این نوع ساندویچ پانل ورق زیر صاف یا شیاردار می باشد .

ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت-ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سردخانه ای – ساندویچ پانل سقفی

 

تولید ساندویچ پنل سقفی

برای تولید پانل سقفی ابتدا ورق ها به شکل کویل وارد شرکت می شوند . ورق ها با دستگاه کاملاً اتوماتیک به نام ورق صاف کن ، باز می شوند و صاف می شوند و بعد از فرم دهی با دستگاهی به نام رول فرمینگ شکل گرفته و بین دو ورق فوم پلی یورتان ریخته می شود و اصطلاحاً تزریق می شود به صورت یکنواخت و خطی . پس از پخت به شکل نهایی ساندویچ پانل تبدیل می شوند. به دلیل نوع اورلپ این نوع ساندویچ پانل ها امکان نفوذ آب به داخل از بین می رود . در ساندویچپانل های سقفی عدم امکان زندگی حشرات ، نداشتن بو و عدم ریزش مواد و عدم رشد گیاهان و قارچها وجود دارد . بهترین نوع آبندی در این نوع پانل ها صورت می گیرد.

خط تولید ساندویچ پانل های ماموت

خط تولید ساندویچ پانل ماموت

فروش و نصب انواع ساندویچپانل سقفی

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ماموت

لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی

 

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ، همانطور که از نام آن پیداست برای پوشش سقف سازه ها به کار می روند . سقف سازه ها و اسکلت های فلزی و سوله ها می توانند با ساندویچ پانل ساخته یا پوشش داده شوند . سقف سوله ها که به صورت شیب دار است نیز برای استفاده ی ساندویچپانل ها بسیار مناسب هستند . با توجه به گام های ذوزنقه ای این نوع ساندویج پانل سقفی ماموت و شکل اورلپ آنها ، امکان نفوذ رطوبت و آب وجود نداشته و جهت طول های بلند ( بالاتر از ۱۳ متر ) قابلیت اورلپ شدن روی همدیگر را دارا می باشند.

این نوع از پانل ساندویچ ها به دو شکل دو رو ورق آلوزینک و یکرو ورق آلوزینک از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از درون با ضخامتهای ۴ تا ۱۰ سانتی متر تولید می شوند. پنل ساندویچی های سقفی ماموت با طرح شادولاین ذوزنقه ای تولید می شوند . این طرح در ظاهر ورق رویی ساندویچ پانل مشخص هستند و این شرکت جهت زیبایی نمای سقف در شکل شیب دار ، ورق هایی با طرح سفال تولید می کند که همزمان با ساختن خرپاها ، سقف ظاهری بسیار زیبا می یابد .

مدل ساندویچ پانل سقفی ماموت :

ورق رویی شادولاین طرح ذوزنقه ای

ضخامت : ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸، ۸٫۵ ، ۱۰ سانتی متر

عرض : عرض ثابت ۱٫۰۸ متر ( ۷ سانتی متر اورلپ ) با عرض مفید ۱٫۰۱ متر

طول با طرح ذوزنقه : ۱ تا ۱۳ متر به سفارش مشتری و طول ورق طرح سفال : ۱٫۲۲ تا ۷٫۰۱۵ متر ( مضربی از ۵٫۳۰ سانتی متر)

این نوع از پانل های سقفی ، ورق رویی ، طرحی از شادولاین ذوزنقه و ورق زیرین آن صاف و یا شیاردار هستند که برای تولید ابتدا ورقها به صورت کویل هستند و توسط دستگاه های ورق صاف کن باز می شوند و صاف می شوند و بعد از فرم دهی با دستگاه رول فرمینگ ، با توجه به طرح از قبل تعیین شده فرم گرفته و بین دو ورق فوم پلی یورتان به صورت یکنواخت و خطی ریخته می شود و بعد از پخت به شکل نهایی ساندویچ پانلها در می آیند . ساندویج پانل ها در چند روش تولید می شوند : دو رو ورق آلوزینک ، دو رو ورق گالوانیزه ، یک رو آلوزینک ، یکرو گالوانیزه ، یکرو ورق آلوزینک از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از داخل و یا یکرو گالوانیزه از بیرون و یکرو فویل از داخل با ضخامت ۴ تا ۱۰ سانتیمتر با فوم تزریقی پلی یورتان سخت تولید میشوند.

این نوع پانل سقفی برای سقف کاذب و پوشش روی ساختمان های صنعتی و انبار انواع سوله نیز به کار می روند.

نصب و فروش انواع ساندویچ پانل های سقفی ماموت توسط شرکت ۵۰۱۰ نمایندگی ماموت

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

ساندویچپانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

 

ساندویچ پانل سقفی ماموت

پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی یکی از انواع ساندویچ پانل ها در تقسیم بندی ساندویچ پانل ها از نظر کاربردی هستند . این تقسیمبندی به شکل زیر می باشند :

ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل دیواری ماموت

ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت و غیره
ساندویچ پانل سقفی مخصوصا برای سقف های شیروانی مورد استفاده قرار می گیرند. برای پوشش سقف ساختمان ها و سوله و انبار و کارگاه و … از این نوع ساندویچ پانل ها استفاده می شود . با نظر به گامهای ذوزنقه ای و نحوه ی اورلپ ساندویچ پنل سقفی ، احتمال نفوذ آب در آن صفر می باشد. بنابراین عایق رطوبت فوق العاده ای محسوب می شود. جهات طولهای بلند این ساندویچ پانل ها ( بیش تر از ۱۳ متر ) امکان اورلپ بر روی همدیگر را فراهم می آورد . ساندویچ پانل سقفی ماموت به دو صورت دو رو ورق آلوزینک و یک رو ورق آلوزینگ بیرون و فویل آلومینیوم داخلی به ضخامت ۴ تا ۱۰ سانتیمتر تولید میشود .

انواع طرح ساندویچ پانل سقفی ماموت

طرح ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پنلهای سقفی با طرح شادولاین ذوزنقه ای تولید میشوند این طرح در سطح ورق ساندویج پانل قابل رویت است و این شرکت برای زیباکردن ظاهر سقف از ساندویچ پانل هایی با طرح سفال ایجاد می کند .

در این نوع پانل ها ورق رو طرح شادولاین ذوزنقه ای و ورق زیر آن صاف یا شیار دار هستند که برای تولید آنها اول ورق ها کویل شکل وارد شرکت می شوند و با دستگاه های تمام اتوماتیک ورق صاف کن بازو صاف  می شوند و بعد از فرم گرفتن با دستگاه رول فرمینگ و با نظر به طرح ورق فرم می گیرد . بین دو لایه ورق ، فوم پلی یورتان به شکل یکنواخت و خطی ریخته می شود و بعد از پخت نهایی ساندویچ پانل ها جهت استفاده در سقف آماده می شوند .

نوع اورلپ این ساندویچ پانل ها باعث ایجاد بهترین آب بندی و زیبا شدن هر چه بیشتر سطح کار می شود . برای انتخاب صحیح ساندویچ پانل های سقفی بر اساس ضریب انتقال حرارتی آنها و فواصل تکیه گاهی و نیز نحوه ی اتصال آنها ، مشخصات فنی و جدول کدگذاری را به شرح ذیل اعلام می دارد :

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی ماموت

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی ماموت

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی ماموت

جدول کدگذاری ساندویچ پانل سقفی ماموت

جدول کدگذاری ساندویچ پانل سقفی ماموت

فروش انواع ساندویچ پانل ها و نصب سریع آنها ( پانل سقفی ، پانل دیواری ) ساندویچ پانل سردخانه ای ، ساندویچ پانل پلی یورتان ، پنل ساندویچی و … توسط نمایندگی ۵۰۱۰ ماموت با مدیریت آقای نعمت الله شاه محمدی

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

 

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی چیست؟

ساندویچ پانل سقفی یکی از انواع ساندویچ پانل ها می باشد که برای پوشش سقف سازه ها ، یا ساختمان ها مخصوصا سقف های شیروانی مورد استفاده قرار می گیرد. ساندویچ پانل ها مصالحی هستند که از دو لایه ورق و یک لایه عایق فوم پلی یورتان تشکیل شده اند که انواع مختلفی از آنها در بازار موجود است . تولید ساندویچ پانل ها به روش کانتینیوز یا دیسکانتینیوز انجام می شود که در روش کانتینیوز خط تولید به صورت پیوسته بوده و تمامی مراحل جز به جز در یک خط تولید انجام می شوند .

استفاده از ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل – ساندویچ پانل سقفی

مزایای استفاده از ساندویچ پانل سقفی ماموت

عایق حرارت ، برودت و اصوات و مقاوم در برابر رطوبت هوا ، سبکی ساندویچ پانل ها که منجر به کم شدن وزن سازه ها ، سرعت اجرای پروژه ها و کاهش هزینه های مربوط به طولانی شدن پروژه ها می شود . ضمنا طول عمر سازه های ساخته شده و تاسیسات افزایش می یابد .

کاربرد  ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پنل های سقفی برای پوشش سقف انواع سوله ( سوله صنعتی ، سوله ورزشی ، تولیدی ) کانکس پیش ساخته ، ویلاها و آشیانه هواپیما و …

استفاده از ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل های سقفی ماموت در ضخامت های مختلف ۱۰ ، ۸ ، ۶ ، ۵ ، ۴ ، ۳ ، ۱۲٫۵ ، و ۱۵ سانتی متر و عرض ۱٫۰۸ متر است و طول متغیر بر حسب سفارش مشتری تولید می گردند.

 

نمایندگی ۵۰۱۰ شرکت ماموت ارائه کننده انواع ساندویچ پانل ها ( ساندویچ پانل سقفی ماموت – ساندویچ پانل دیواری ماموت ) ، پیش فاکتور رسمی همراه با لیست قیمت ساندویچ پانل ها و ارائه مشاوره در زمینه انواع پروژه ها ی سوله و کانکس ، ساختمان سازی ، ساختمان های پیش ساخته و اسکلت فلزی و سازه فلزی و آبرو فلاشینگ و ورق گالوانیزه ، آلوزینک و …

با ما تماس بگیرید.

استفاده از ساندویچ پانل سقفی با انواع طرح و رنگ

ساندویچ پانل سقفی با انواع طرح و رنگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *