استفاده از ساندویچ پانل دیواری ماموت در سوله ، کارگاه ، اداره

ساندویچ پنل دیواری ماموت

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پنل دیواری ماموت

ساندویچ پنل دیواری ماموت برای مصارف زیادی کاربرد دارد که با توجه به کاربردشان ، نام هایی برای آنها مشخص می شود . نظیر ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای ، ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون ، ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز . ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی ، ساندویچ پانل دیواری سوله ، ساندویچپانل دیواری کانکس و …

ایمنی در ساندویچ پانلها

ایمنی در ساندویچ پانل ها

ضخامت ساندویچ پنل دیواری ماموت

ضخامتاین ساندویچ پنلها  : ۴ سانت ، ۵ سانت، ۶ سانت ، ۸ سانت و ساندویچ پنل های دیواری سردخانه ای ۱۰ سانتی متر ، ۱۲٫۵ سانتیمیتر ، ۱۵ سانتیمتر ، ۱۸ سانتیمتر ، ۲۰ سانتیمتر است .

 

ورق ساندویچ پانل

ورق رو و زیر ساندویچ پانل می تواند از جنس آلوزینگ یا گالوانیزه باشد . آلوزینگ رنگ پذیری بالایی دارد که اگر به هرحال خط و خشی برداشت  به مرور زمان دچار زنگ زدگی نخواهد شد .

عایق فوم ساندویچ پنل دیواری ماموت

عایق پنل ساندویچی دیواری از پلی یورتان است که ویژگی های منحصر  به فردی دارد . از آن جمله نسوز بودن ، مقاوم بودن در برابر حرارت و سرما و برودت  و مقاوم بودن در برابر رشد گیاهان و میکروبها و باکتری ها میباشند.

ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای

برای پوشش دیوارو سقف سردخانه ها که اورلپ آنها دلیل مینیمم انتقال حرارت است . ضخامت این ساندویچ پانل ۸ الی ۱۵ سانتیمتر با عرض ثابت ۱٫۱۶ متر ( ۲ سانت اورلپ ) با مفید ۱٫۱۴ متر. طول ۱ تا ۱۳ متر به سفارش مشتری . این نوع ساندویچ پانل دیواری ماموت کدگذاری خاص خود را دارد که انتخاب آن را برای مشتریان با مشخصات فنی مختلف سهل و آسان می کند.

قیمت روز ساندویچ پانلها

برای آگاهی از قیمت ساندویچ پنل دیواری ماموت باید مشخصات فنی و ورق ساندویچ پانل عایق آن متراژ آن ، شرایط جغرافیایی و … مربوط به آن مشخص باشد . با تماس با کارشناسان نمایندگی ۵۰۱۰ شرکت ماموت می توانید از قیمت پانلها مطلع شده و برای خرید این مصالح در طرح ها و رنگ های متنوع اقدام فرمایید.

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

فروش و انتخاب ساندویچ پانل ها

انتخاب ساندویچ پانل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *