ایمنی در ساندویچ پانلها- ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری – ساندویج پانل دیواری ماموت

ساندویچ پانل دیواری ماموت

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری ماموت – بیشتر آشنا شوید

ساندویچ پانل دیواری برای پوشاندن دیوارهای کارگاه ها ، سالن های تولیدی ، دیوارهای سوله ، اداری و مسکونی به کار می رود . ضخامت این پانل های دیواری ۴ تا ۶ سانت می باشد. از این نوع ساندویچ پانل ها جهت دیواره ها و پارتیشن های داخلی پروژه های مختلف با ضخامت های متفاوت ( بین ۴ تا ۶ سانت ) بیشتر استفاده می شود .

ورق پانل دیواری

این پانل ساندویچ های دیواری دارای دو لایه ی ورق آلوزینک یا دو رو گالوانیزه و یا یک رو آلوزینک از بیرون و یک رو از درون می باشد. ایجاد شیارهایی روی این پانل ها سبب تحمل استحکام فشاری بالا در این پانل ها می شود.

طرح این ساندویچ پانل ها طوری است که عرض آنها از یک طرف دارای تو رفتگی و سمت دیگر آن برآمدگی وجود دارد که به نام مادگی و نری آنها را میشناسیم . زمانی که دو پانل پیش یکدیگر قرار می گیرند سبب قفل شدگی و نیز همپوشانی لبه های یکدیگر میشوند.

نحوه اتصال پانل دیواری

برای اتصال به سازه ی مورد نظر در موقعیت مختلف از همین نری و مادگی استفاده می شود .  مدل این پنل ساندویچی دیواری مشمول صاف (DNS) شیاردار (DND) پیچ مخفی ( RPO) است.

ضخامت پانل دیواری

ضخامت های این ساندویچ پانل ها ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۱۰ ، ۱۲٫۵ ، ۱۵ سانتی متر می باشد.

عرض این ساندویج پانل های دیواری ۱٫۱۶ متر با ۲ سانت اورلپ و مفید ۱٫۱۴ متر و طول ۱ تا ۱۳ متر به دلخواه مشتری. در ساندویچ پنل های دیواری پیچ مخفی شکل خاصی از اورلپ در این نوع ساندویچ پانل ها وجود دارد که باعث می شود پس از نصب پیچ ها زیر اورلپ پنهان شوند و سبب زیبایی دو چندان نما شوند.

لبه های این ساندویچ پانل ها طوری طراحی شده اند که ابتدا یک پانل به سازه بسته می شود . این کار با یک پیچ انجام می شود. لبه ی اورلپ پانل بعدی روی پیچ قرار می گیرد و آن را مخفی می کند . در این حال صورت و ظاهر کار و کیفیت نهایی کار بهتر و بهتر می شود .  ضخامت این ساندویچ پانل ها ۵ سانتی متر می باشد و تنها تفاوت آنها در فرم لبه ی عرضی آن است . عرض مفید این نوع پانل ها ۱٫۱۲ سانت است .

ساندویج پانل دیواری

استفاده از ساندویچپانل های دیواری ماموت در دیوار سازه ها

ساندویچ پانل دیواری ماموت

پانل دیواری ماموت

پنل ساندویچی دیواری

ساندویچ پانل دیواری ماموت

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری

پانل ساندویچ دیواری

فروش و نصب انواع ساندویچ پانل دیواری ماموت توسط نمایندگی ۵۰۱۰ مجتمع صنعتی ماموت

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

اطلاع از قیمت ساندویچ پانل ماموت- پنل ساندویچی

قیمت ساندویچ پانل ماموت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *