انواع ساندویچ پانل - پانل دیواری ماموت- ایمنی در ساندویچ پانل

ساندویچ پانل – ایمنی – ۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

ساندویچ پانل – ایمنی

ایمنی ساندویچ پانل ها

ساندویچ پانل – ایمنی

ایمنی ساندویچ پانل ها از ویژگی های این محصول است که به دلیل استفاده از فوم عایق پلی یورتان سخت و محکم  در هسته که نسوز است و ورق های آلوزینک یا گالوانیزه پیش می آید . در صورت آتش سوزی با توجه به اینکه عایق پلی یورتان استفاده میشود شعله ور نشده و سبب گسترش آتش هم نمی شود ، دودزا نیست و قطره های گسترش آتش هم از خود بروز نمی دهد . سختی آن در هنگام وقوع زلزله ایمنی بیشتری را سبب می شود ضمن اینکه به دلیل وزن سبک خسارات مالی و جانی کمتری وارد خواهد آورد . خانواده ی این فوم عایق دیرسوز که به پلی ایزوساینوریت (Polyisocyanurate) معروف است و نام اختصاری آن PIR است و در ساندویچ پانل ها استفاده می شود در کاربردهای نظامی و امنیتی بسیار حائز اهمیت است .

ایمنی در ساندویچ پانلها

ایمنی در ساندویچ پانل ها

ساندویچ پانل – ایمنی

ساندویچ پانل ها ساختاری سبک و ترکیبی است که از دو لایه ورق آلوزینک یا گالوانیزه و یک لایه فوم عایق تشکیل می شوند ، این عایق نرم و سبک بوده و در عین حال سخت و سفت است و سبب سبکی این محصول و ضد حریق بودن آن می شود . ورق های آلوزینک به سختی خط و خشی بر می دارند و در صورت خط و خش به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نخواهد شد . این خاصیت آلوزینک همان رنگ پذیری فوق العاده ی آن می باشد . ساندویچ پانل ها به دو دسته ی کلی دیواری و سقفی تقسیم می شوند و ایمنی در ساندویچ پانل ها سبب جایگزین خیلی خوب آنها برای تیغه های آجری و سفالی و دیواره میباشند.

ساندویچ پانل - ایمنی- مواد اولیه تولید ساندویچ پانل

مواد اولیه تولید ساندویچ پانل – کاتالیست – عایق ساندویچ پانل

عایق ساندویچ پانل ها

عایق فوم پلی یورتان عایق خوبی برای صوت و گرما و سرما است که می تواند از این جهت ایمنی بالایی را برای مکان های صنعتی و تولیدی و آزمایشگاهی به ارمغان می آورد . عایق فوم پلی یورتان مانع از عبور میکروبها و رشد گیاهان و قارچها و باکتری ها می شود و ساندویچ پانل ها قابل شستشو هستند در نتیجه ایمنی ساندویچ پانل ها منجر به حفظ بهداشت و سلامت در مکان هایی مانند اتاق تمیز می شود .

ساندویچ پانل - ایمنی

انواع ساندویچ پانل – ایمنی در ساندویچ پانل ها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *