ساندویچ پانل آلوزینک

ساندویچ پانل آلوزینک

ساندویچ پانل آلوزینک

همه ساندویچ پانل ها متشکل از یک هسته ی عایق هستند. این عایق در بخش انتهایی به ۲ لایه ورق فلزی محدودگردیده است. جنس و نوع  این ورق ها، از جنس فلزی آلوزینک می باشند. آلوزینک  آلیاژ ترکیبی است از فلز روی و  آلومینیوم.

یک ساندویچ پانل آلوزینک، برای هر شرایط آب و هوایی مناسب است و به خصوص در مناطق با نم و رطوبت بالا، گزینه‌ی مناسبی است.اندازه قطر و ضخامت این ورق ها، مانده به نوع بکارگیری ساندویچ پانل و همچنین سفارش متقاضی، نیم میلی متر می باشد.

ویژگی های ورق آلوزینک

ورق آلوزینک در ساندویچ پانل از جنس فولادی است و پس از شستشو، پوششی از ورق آلومینیومی و فلز روی بر روی سطح آن قرار می‌گیرد. در مرحله بعد، رنگ‌آمیزی می‌شود.

ساخت و تولید ساندویچ پانل با ورق آلوزینک ( Aluzinc ) به شکلی است که در مقایسه با دیگر ورق های رنگی، استحکام و مقاومت بیشتری داشته و هنگامی که خراشی بر روی سطح ورق پیش آید، ایجاد زنگ زدگی نمی کند. ورق آلوزینک به دلیل پوشش ورق آلومینیومی، نرم و سبک است و در برابر زنگ‌زدگی بسیار مقاوم و مستحکم است.

آلوزینک، فلز گالوانیزه ترکیبی آلیاژی است از ۴۳٫۴ درصد فلز روی، ۵۵ درصد آلومینیوم   و ۱٫۶ درصد سیلیکون. استفاده و بکارگیری این نوع ورق ها در ساندویچ پانل،  هنگامی است که  فضای فشرده و متراکم صنعتی و محیط با اسیدیته زیاد موجود باشد .

کلیه ورق ها در رنگ های گوناگون و نیز این رنگ ها پوششی با سوپر پلی استر کوره ای با قطر ۲۵ میکرون در بخش خارجی و ۷ میکرون پرایمر کوره ای در درون آن در نقطه تلاقی ورق با مواد فوم برای چسبنده شدن بهتر می باشد .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *