تحویل فوری ساندویچ پانل

تحویل فوری ساندویچ پانل

 

تحویل فوری ساندوچ پانل توسط با سابقه ترین تولید کننده آن در کشور ایران، با مرغوب ترین و بهترین کیفیت محصولات، از مهمترین ویژگی هایی است که برای مشتریان ساندویچ پانل بسیار اهمیت دارد زیرا با از دست دادن زمان برای تحویل محصولات، بسیاری از متقاضیان متضرر شده و مسلما از این وضعیت راضی نخواهند بود.

همانطور که می دانید پروسه سفارش تا تحویل کالا به مدت ۱۵ روز به طول می انجامد و این زمان بسیار طولانی و خسته کننده برای شما مشتریان می باشد که امکان زیان و ضرر در کارتان را در بر دارد، لذا برای حل این مشکل شرکت ماموت پانل از دیگر رقبای خود پیشی گرفته و در جهت رضایت و خشنودی متقاضیان محصولات سفارش داده شده را بلافاصله و بدون هیچ درنگی تحویل می دهد. پس شما مشتری عزیز می توانید بدون هیچ گونه اتلاف وقت کالای خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

ساندویچ پانل متشکل از دولایه و فوم عایق ما بین آن است که می توان از آن به عنوان جایگزین تیغه های آجری ،سفالی و مصالح ساختمانی استفاده نمود. این محصول به علت مصارف زیادی که در موارد مختلف دارد دارای ساختاری سبک و نرم است. ساندویچ پانل ها شامل پلی استایرن ، پلی یورتان ، پشم سنگ و ایکس پی اس می باشند که دارای ویژگی های خاص فیزیکی است که به دو صورت دیواری و سقفی تقسیم می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *