اتاق های حمل بار ماموت

اتاق حمل بار ماموت چیست؟

اتاق حمل بار به ماشین های مخصوص حمل بار گفته می شود که در شرکت هایی مثل شرکت بهمن ، دیزل و .. تولید می شوند که شرکت ماموت یکی از برترین شرکت های تولید اتاق حمل بار می باشد.

شرکت ماموت در زمینه ساخت انواع اتاق حمل بار فعالیت دارد این اتاق ها روی کامیون ها نصب می شود و بهترین وصیله برای حمل و نقل کالای تولید شده برای مسیر های طولانی شهری و بین شهری است. این اتاق های حمل بار دارای عایق در برابر سرما و گرما هستند واستحام بالایی دارند و قوام بیشتری نیز دارند.

اتاق های حمل بار از جنس ساندویچ پانل های مخصوص دو رو ورق پیش رنگ شده با عایق پلی اورتان کف از ورق آهن آجر دار ساخته شده است. که این کار موجب به حداقل رسیدن و کاهش هدر رفتن انرژی می گردد. ضخامت دیواره های جانبی و سقف ۱۰ سانتیمتر – کف ۱۵ سانتی متر با آلومینیوم ریلدار یا آجدار – پروفیلهای بیرونی و داخلی از نوع آلومینیوم مخصوص – دارای سیستم روشنایی داخل سردخانه.دربا عقب با لاستیک مخصوص میباشد P.V.C درب دولنگه و بر روی هر لنگه ۲ لولا و یک قفل ، درب عقب با ضخامت ۸۰ میلیمتر از جنس ساندویچ پانل و دارای عایق بندی P.V.C با لاستیک مخصوص می باشد.

این اتاق ها باید ظرفیت و توانایی جا به جایی وزن و کالای مورد نظر را داشته باشند. تمام محصولاتی که در ساخت و ساختار اتاق حمل بار ها استفاده می شوند تعیین کننده استحکام ، کیفیت و عمر این اتاق حمل بار ها هستند.

 

اتاق حمل بار ماموت

از اتاق های حمل بار ماموت می توان بر روی ماشین های : اسکانیا ، ایسوزو ، نیسان ، خاور ، آذرخش ، زامیاد و… استفاده کرد.

انواع اتاق های حمل بار

  • اتاق حمل بار کامیون
  • اتاق حمل بار کامیونت
  • اتاق حمل بار نیسان
  • اتاق حمل بار رستوران متحرک

 

اتاق حمل نوشابه

حمل مواد غذایی و آب معدنی ها و نوشابه ها و… با این نوع اتاق حمل بار انجام می شود. اتاق های حمل بار نوشابه هم می توانند کرکره دار باشند و هم بدون کرکره، قیمت اتاق حمل نوشابه ماموت با توجه به عوامل مختلفی همچون جنس ورق، رنگ، ضخامت ورق، جنس کرکره و … می تواند تغییر بکند.

اتاق حمل جوجه

اتاق حمل جوجه همان طور که از اسمش پیداست برای حمل و نقل و جا به جایی جوجه های یک روزه به کار می رود. ساختار این اتاق حمل و نقل باید به گونه ای باشد که دارای هوا و رطوبت مناسب برای حمل جوجه ها از کارخانه تا فارم فراهم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *