اتاق ایزوله ماموت

اتاق ایزوله ماموت

طراحی و ساخت منحصر به فرد اين اتاقها بر اساس استاندارد‌ جهانی بوده و نیز استفاده از جدیدترین فن آوری و تکنولوژی سبب افزایش قابل ملاحظه بازدهی و طول عمر مفید اتاق ایزوله ماموت شده است. محصولات گروه صنعتی ماموت مورد توجه بزرگترین شرکتهای مهم در ایران و کشورهای خاورمیانه می باشد.

اتاق ایزوله ماموت به دو گروه اتاق حمل بار و اتاق یخچالی تقسیم می شود. اتاق های حمل بار به جعبه ای گفته می شود که بر روی کامیون قرار میگیرد و پس از نصب، به عنوان بهترین انتخاب برای بارگیری و انتقال کالای تولیدشده کارخانجات، برای راه های بین شهری و داخل شهری است.

اتاق یخچالی جعبه‌ای است که روی کامیون متصل شده و جهت حمل ونقل محصولاتی استفاده می شود كه نیازمند به محیط با دمای پایین و سرد هستند. این اتاق ها باید در برابر گرما عايق شده باشند تا میزان انرژی تلف شده به کمترین مقدار برسد و یا باید ایزوله باشند تا حتی الامکان داخل و خارج شدن آلودگی و هوا  وجود نداشته باشد. ابعاد این اتاق ها بستگی به نیاز مشتری و شاسی کامیون دارد.

 

اتاق ایزوله ماموت

 

مراحل آماده سازی و نصب اتاق ایزوله ماموت

بعد از اتصال قطعات به یکدیگر و مونتاژ، کنترل همه اتصالات و سطوحی که جوشكاری شده اند، از نظر تابیده بودن و ناهمگني به وسیله مرکز كنترل كيفيت انجام می شود. شرکت صنعتی ماموت دارای مکان مجهزی است که شات بلاست نام دارد و برای نابودی هرنوع زنگ زدگی، تمیزکاری و پلیسه زدائی سطح قطعات بکار رفته از آن استفاده مي گردد.

تمامی سطح های دستگاه شاسی برای نقاشی و رنگ مهیا مي‌شوند. بعد با اسيد شسته می شوند (چربی زدایی) تا هرنوع روغن و چرب آن از بين برود. با انجام این عملیات و آماده شدن زيرسازی اتاق، در سالنی مجزا و مخصوص كه شامل كوره ی گرمكن با حرارت بالاست، آستر اپوكسي پاشيده و در انتها خشک مي‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *