کانکس (Conex)

یک سازه (بنا) یا اتاقک با قابلیت حمل را کانکس می گویند که معمولاً برای مکان هایی با عدم امکان ساخت و ساز استفاده می گردد که یک تقسیم بندی آن سیار (چرخ دار) و ثابت است ، دسته چرخ دار آن به طور مداوم در حال جا به جایی است و گروه ثابت در یک مکان ثابت برای زمان مشخصی قرار می گیرد.

طرحی از کانکس ثابت

کانکس ثابت

کانکس سیار یا متحرک (چرخدار)

کانکس چرخ دار ، سیار یا به نام کانکس متحرک به کانکس هایی اطلاق می شود که طراحی و اجرای آنها همراه قابلیت  حمل و نقل سریع و آسان است و عموماً  کاربرد این کانکس چرخ دار در مواقعی است که این کانکس ها در فاصله های زمانی کوتاه می بایست جا به  جا شوند.
کانکس متحرک

کانکس سیار

مزیت استفاده از کانکس سیار:

کانکس سیار با توجه به خاصیت جابجایی آن، کاربردهای متفاوتی دارد. همچنین دارای مزایای: امکان استفاده از کانکس برای کاربری های گوناگون، امکان ساخت کانکس در ابعاد مختلف و نداشتن محدودیت در ابعاد، مقاوم در برابر زلزله، کاهش زمان و ساخت سریع کانکس، نصب سریع و حمل و نقل آسان، تنوع در مواد اولیه برای نمای داخلی کانکس ، امکان فروش کانکس سیار بعد از استفاده،  قابلیت جابجایی و نصب مجدد ، جلوگیری از به هدر رفتن حرارت و برودت در تغییرات جوی ، سازگار با  انواع شریط اقلیمی و مقاوم در برابر گرما و سرما، عایق صوتی و حرارتی مناسب، مقاومت مکانیکی بالا و داری توجیه اقتصادی نسبت به ساخت و ساز سنتی می باشد.

کانکس ثابت

کانکس ثابت به نوعی از کانکس (کاروان) گفته می شود که قابلیت جابجایی نداشته و در یک محل نصب می گردد.  این نوع کانکس ها برای مکانهایی کاربرد دارند که نیاز به جابجایی در فواصل کوتاه مدت ندارند.
مزایای استفاده از کانکس ثابت:
امکان استفاده از کانکس برای کاربری های گوناگون، امکان ساخت کانکس در ابعاد مختلف و نداشتن محدودیت در ابعاد، مقاوم در برابر زلزله، کاهش زمان و ساخت سریع کانکس، نصب سریع، تنوع در مواد اولیه برای نمای داخلی کانکس، جلوگیری از به هدر رفتن حرارت و برودت در تغییرات جوی ، سازگار با  انواع شریط اقلیمی و مقاوم در برابر گرما و سرما، عایق صوتی و حرارتی مناسب، مقاومت مکانیکی بالا و داری توجیه اقتصادی نسبت به ساخت و ساز سنتی

 

فروش و تحویل ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری مجتمع صنعتی ماموت (تحویل ۱ روزه)