انواع ورق پلی کربنات

ورق پلی کربنات طرح موج دار

ورق های پلی کربنات موج دار که طبق استاندارد ساندویچ پانل ها و ورق گالوانیزه هستند، بهترین گزینه برای نورگیری سوله ها، سقف مجتمع های تجاری مانند فروشگاه ها ، انبار و پارکینگ های کارخانجات و مکان های عمومی استخر ، گلخانه ، محل نگه داری دام می باشند. این ورق ها به دلیل ایجاد سایه و دیگر ویژگی ها باعث صرفه جویی در انرژی و استفاده بهینه از نور خورشید و کاهش هزینه های آب بندی سقف می شوند و تاثیر بسزایی در زیبایی محیط دارند.

20.sand.saghfi.zozanaghe

ورق پلی کربنات طرح سفال

این ورق ها در طرح سفال در ساختار معماری اروپایی و معماری سنتی و معاصر در پوشش سقف بیشترین جایگاه را به خود اختصاص داده است ، این نوع از ورق ها از دو پلیمر پلی کربنات و اکرلیک تهیه شده که درجه پایداری بالایی نیز دارند و در برابر خوردگی و تغییراتی محیطی بسیار مقاوم هستند.

خواص این ورق ها شامل مقاومت بالا در برابر بار ، خوردگی ، آتش ، حرارت ، عایق صوتی ، الکتریکی ، حرارتی , … می باشند.

 

ورق گالوانیزه

ورقی به صورت فلزی است که  در برابر خوردگی ، پوسیدگی و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارد که در اندازه ها با عرض و ضخامت های مختلف عرضه می شوند که شامل مزایای طول عمر زیاد دوام محافظ در برابر حوادث طبیعی ، قیمت مناسب و هزینه نگه داری کم است و در بسیاری از صنایع که نیاز به کنترل خوردگی آهن و فولاد دارند مانند ساندویچ پانل ، اتومبیل رابیت های مورد مصرف سقف ها ، یخچال ها و ….  مصارف زیادی دارد.

19.sand.saghfi.sofal 20.sand.saghfi.zozanaghe

فروش و تحویل ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری مجتمع صنعتی ماموت (تحویل ۱ روزه)