مرجع مرکزی طراحی،تولید،فروش و نصب انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل-ورق-کانکس-ساختمان پیش ساخته-سوله و سازه های فلزی

ساندویچ پانل سقفی – ساندویج پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی - قوسی شکل

ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویج پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی برای پوشش دادن سقف سازه ها و اسکلت ها و سوله ها و … به کار می رود . ساندویچ پانل سقفی یا پانل سقفی گامهای ذوزنقه ای دارد و حالت اورلپ آن نفوذ آب به درون سازه را ناممکن می سازد .

امکان اورلپ شدن روی یکدیگر را دارند ( البته این در زمانی است که طول آنها بلند مثلاً بیش از ۱۳ متر باشد) . ورق رویی و زیرین ساندویچ پنل سقفی با طرح شادولاین ذوزنقه از جنس آلوزینک و یا گالوانیزه است .

منظور از فویل مسلح آلومینیومی

گاهی ساندویچ پنل ها یک رو ورق آلوزینک از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از داخل با ضخامت ۴ تا ۱۰ سانتی متر تولید میشود.

استفاده از ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

جدول کدگذاری ساندویچ پانل سقفی ماموت

جدول کدگذاری ساندویچ پانل سقفی ماموت

پنل ساندویچی سقفی

این پنل ساندویچی در برابر رشد قارچ ها و گیاهان و میکروب ها و باکتری ها بسیار مقاوم بوده و ضریب حرارتی بسیار پایینی دارد. مدل پنل ساندویچی سقفی ماموت ، ورق رویی شادولاین طرح ذوزنقه است . ضخامت آنها می تواند ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۸ ، ۸٫۵ ، و ۱۰ سانت باشد . عرض ثابت آنها ۱٫۰۸ متر با ۷ سانت اورلپ و مفید ۱٫۰۱ متر می باشد . در این نوع ساندویچ پانل ورق زیر صاف یا شیاردار می باشد .

ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت-ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سردخانه ای – ساندویچ پانل سقفی

 

تولید ساندویچ پنل سقفی

برای تولید پانل سقفی ابتدا ورق ها به شکل کویل وارد شرکت می شوند . ورق ها با دستگاه کاملاً اتوماتیک به نام ورق صاف کن ، باز می شوند و صاف می شوند و بعد از فرم دهی با دستگاهی به نام رول فرمینگ شکل گرفته و بین دو ورق فوم پلی یورتان ریخته می شود و اصطلاحاً تزریق می شود به صورت یکنواخت و خطی . پس از پخت به شکل نهایی ساندویچ پانل تبدیل می شوند. به دلیل نوع اورلپ این نوع ساندویچ پانل ها امکان نفوذ آب به داخل از بین می رود . در ساندویچپانل های سقفی عدم امکان زندگی حشرات ، نداشتن بو و عدم ریزش مواد و عدم رشد گیاهان و قارچها وجود دارد . بهترین نوع آبندی در این نوع پانل ها صورت می گیرد.

خط تولید ساندویچ پانل های ماموت

خط تولید ساندویچ پانل ماموت

فروش و نصب انواع ساندویچپانل سقفی

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱