مرجع مرکزی طراحی،تولید،فروش و نصب انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل-ورق-کانکس-ساختمان پیش ساخته-سوله و سازه های فلزی

دومین کنفرانس بناهای بلند

دومین کنفرانس بناهای بلند

دومین کنفرانس بناهای بلند

شورای شهر تهران میزبان دومین کنفرانس بناهای بلند  High Rise Building

بدلیل اینکه اصول ساخت و سازهای پایدار مشمول گستره های وسیعی از روش های ابتدایی تا پیچیده ترین فناوریهای روز می باشد ، موضوع تناسب روش های اجرایی با استانداردهای کیفیتی همواره بعنوان شاخصهای اصلی در این عرضه مورد توجه عموم بهره برداران می باشد. نظر به سیر صعودی بلند مرتبه سازیها که گه گاه بدلیل شرایط اقتصادی مبتنی بر مقرون به صرفه بودن و نچندان بر اصول استانداردی تعریف می شوند ، موسسه رسایش ( برگزارکننده ی همایشها کنفرانسهای مختلف ) دومین کنفرانس بناهای بلند در ایران و خاورمیانه را برگزار کرد.

دوشنبه ۳۰ آذر ۹۴ مراسم افتتحایه این کنفرانس با حضور دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برگزار شد و تا چهارشنبه ۲ دی ۹۴ ادامه داشت و در سومین روز این کنفرانس به کار خود پایان داد.

 

استفاده از ساندویچ پانل ها در بناهای بلند (بلند مرتبه سازی)

ساندویچ پانل ها ساختاری هستند که از ترکیب دو لایه ورق فولادی از جنس آلوزینک یا گالوانیزه و یک لایه عایق مابین دو لایه ورق تشکیل می شوند. این ماده ی عایق نرم و سبک بوده و خواص فیزیکی منحصر به فردی دارد . این ماده ی عایق تزریقی بین دو لایه ورق ساندویچ پانل ، فوم پلی یورتان یا پلی اورتان است که سبک و ضد حریق و نرم ولی مستحکم است که از گسترش شعله های آتش در صورت بروز حادثه و رشد گیاهان و باکتریها جلوگیری می کند . ضد میکروبها و آلودگی است . ساندویچ پانل ها براساس ساختاری که دارند سبک و محکم بوده و صرفه جویی اقتصادی زیادی برای مصرف کننده دربردارد. یک دیوار پنل ساندویچی در مقایسه با نمونه ی مشابه آن از جنس سیمان یا آجر بسیار سبک تر است که در مسئله ی سبک سازی فونداسیون و سازه و در مقابله با حوادثی از قبیل زلزله و کاهش هزینه های زیرسازی حائز اهمیت است . ساندویچ پانل ها عایق بسیار مناسبی برای رطوبت ، گرما و سرما محسوب می شوند. طول عمر بالایی داشته و آب بندی فوق العاده ای را سبب می شوند.

ساندویچ پانل ماموت در بناهای بلند

ساندویچ پانل بناهای بلند

انواع ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت ، ساندویچ پانل دیواری ماموت ، ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت

جهت سفارش و دریافت پیش فاکتور و لیست قیمت ساندویچ پانل ها ( قیمت روز ساندویچ پانلها)در اسرع وقت با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۱۷۸۰۷۵۴

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

http://www.panel-mammut.com