مرجع مرکزی طراحی،تولید،فروش و نصب انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل-ورق-کانکس-ساختمان پیش ساخته-سوله و سازه های فلزی

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی

oil and gas exhibition

در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی

۲۱st IRAN International Oil,Gas,Refining & Petrochemical Exhibition

 نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران یکی از بزر گترين وقایع  تجاری ، صنعتی ايران بوده که بیست و یکمین دورۀ در اردیبهشت ۹۵ برگزار خواهد شد. این نمایشگاه بین المللی هر ساله با شرکت اکثریت شرکتهای فعال داخلی و خارجی در حوزۀ و محدودۀ صنعت نفت و گازو پالايش و پتروشيمي برگزار می شود. که فرصتی مغتنم جهت  شركتهای فعال اين صنعت می باشد . از این رو نتایج دستاوردها و محصولاتشان برای بازديد کنندگان به نمایش گذاشته و دست اندركاران و متخصصان اين صنعت را در جریان آخرین کارهای خود قرار می دهند و با توجه به روند تقاضاهای مختلف بازار و رشد صنعت در این حوزه، فعاليتها و نوآوريهاي خود را در آینده هدايت می نمايند.

کارخانجات صنعتی ماموت در بیست و یک امین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ واقع در فضای باز پشت جایگاه  شرکت خواهد داشت.

زمان برگزاری  این نمایشگاه: ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵

محل  برگزاری بیست و یک امین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی : نمایشگاه دائمی بین المللی تهران

محصولات کارخانجات صنعتی ماموت

مجتمع صنعتی ماموت در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت ،گاز،پتروشیمی ایران

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت ،گاز،پتروشیمی ایران

ساندویچ پنل

یکی از مهم ترین محصولات تولید ی ساندویچ پانلها بوده که برای استفاده در مصالح و ابزار ساختمانسازی ، کانکس ها ، ساخت و پوشش دیوارها و سقف سوله ها ، پوشش دیوارها و سقفها ( و نیز سقف های شیب دار ) پوشش کانکس تریلرها و … به کار میروند . این ابزار از دو لایه ورق آلیاژی آلوزینگ یا گالوانیزه و با ترکیب با فوم عایق پلی اورتان تولید می شوند که تحت شرایط خاصی به هم فشرده می شوند و آماده مصرف می رسند.

انواع ساندویچ پانلها

ساندویچ پانل دیواری (اعم از ساندویچ پانل دیواری سوله ، ساندویچ پانل دیواری کانکس، ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای ،ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی ،ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز و … )

 ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل دورو نایلون