مرجع مرکزی طراحی،تولید،فروش و نصب انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل-ورق-کانکس-ساختمان پیش ساخته-سوله و سازه های فلزی

خرید ساندویچ پانل ماموت

خرید ساندویچ پانل ماموت

خرید ساندویچ پانل

خرید ساندویچ پانل ها باید با توجه به ویژگی ها ، شرایط جوی محیطی که ساندویچ پانل در آن محیط به کار می رود و جنس عایق آن و جنس ورق لایه های آن انجام شود . در انواع ساندویچپانل ها با نظر به عایق فوم ساندویچ پنل می توان به ساندویچ پانل پشم سنگ ، ساندویج پانل پلی استایرن و ساندویچ پانل پلی یورتان اشاره کرد . ساندویچ پانل با عایق فوم پلی یورتان بهترین عایق می باشد که توسط شرکت ماموت تولید و توسط نمایندگی ۵۰۱۰ شرکت ماموت در سراسر کشور قابل خرید می باشد . از نظر کاربرد ساندویچ پانل های مختلفی وجود دارد ، ساندویچپانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، ساندویچ پانل اتاق تمیز ، ساندویچ پانل دو رو نایلون ، ساندویچ پانل های آلوزینک ( اسم هایی که د ر بازار برای انواع ساندویچ پانل مرسوم است ، پانل سقفی ، پانل دیواری ، پنل ساندویچی ، پنل دیواری ، پنل سقفی و … می باشد .

ارائه لیست قیمت ساندویچ پانل ها مشاوره در زمینه ی اجرای پروژه و خرید ساندویچ پانل و نصب ساندویچ پانل توسط نمایندگی معتبر ماموت با شماره ی نمایندگی ۵۰۱۰ در اسرع وقت قابل انجام است .

خصوصیات ساندویچپانل ها ( برای خرید ساندویچ پانل ها)

خصوصیات اصلی ساندویچپانل ها عایق بودن در مقابل رطوبت ، برودت و حرارت و صوت و فشار بار و شعله ی آتش و خوردگی و پوسیدگی می باشند . که در خرید ساندویچ پانل ها بسیار موثرند.

انواع ورق ساندویچ پانل ها

انواع پوشش ورق ساندویج پانل ها شامل دورو ورق ، یک رونایلون ، یک رو فویل ، یکرو ورق یکرو کاغذ ، دو رو نایلون ، دورو کاغذ ، دو رو فویل می باشند . جهت خرید ساندویچ پانل ها می بایست با در نظر گرفتن شرایط جوی و جغرافیایی و رنگ های متنوع ساندویچ پانل ها و مورد مصرف ساندویچ پانل ها انجام شود . شما می توانید جهت گرفتن پیش فاکتور معتبر و اطلاع از لیست قیمت ساندویچ پانل ها و انجام پروژه های عظیم خود با نمایندگی شرکت ماموت با کد ۵۰۱۰ به مدیریت آقای نعمت الله شاه محمدی تماس حاصل فرمایید.