مرجع مرکزی طراحی،تولید،فروش و نصب انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل-ورق-کانکس-ساختمان پیش ساخته-سوله و سازه های فلزی

اولین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی ، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی

استفاده از ساندویچ پانل اتاق تمیز در تجهیزات ساختمان بیمارستان

اولین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی ، تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی

تاریخ برگزاری ۲ الی ۵ بهمن۱۳۹۴

فروش و انتخاب ساندویچ پانل ها

انتخاب ساندویچ پانل

ساندویچ پانل اتاق تمیز مقاومت خوبی در برابر خوردگی یا پوسیدگی از خود نشان می دهد و باکتری و میکروبی نمی تواند روی آن جمع شود از این استفاده از ساندویچ پانل در اتاق تمیز در تجهیزات بیمارستانی مانند اتاق های جراحی بسیار مشهود است . این ساندویچ پانل ها sandwichpanel برای پوشش دیوارهای مکان هایی که باید مقدار آلایندگی آنها حداقل ممکن باشد نیز مورد استفاده قرار می گیرد . ساندویچ پانل های ماموت که برای اتاق های تمیز به کار می روند از مزیت مقاومت در برابر شرایط جوی ، عایق رطوبت بودن و عایق آلودگی بودن برخوردارند.

کاربردهای انواع ساندویچ پانل sandwichpanel دیواری و ساندویچ پانل سقفی در ساختمان سازی و صنعت از آن جمله ساختمان بیمارستان ، سردخانه ها ، محیطهای سرمایشی و گرمایشی ، واحدامداد و نجات و واحدهای نظامی و پلیسی ، انواع سوله ، انبار ، سازه های از پیش ساخته ، انواع کانکس و … کاملا مشخص است اما از دیگر کاربردهای ساندویچ پانل ها sandwichpanel می توان به استفاده از ساندویچ پانل sandwichpanel در اتاق تمیزcleanroom اشاره کرد که مانع رطوبت ، جریان هوا بدون محاسبه و آلودگی می شود.

نمایندگی ۵۰۱۰ شرکت ماموت ارائه کننده انواع ساندویچ پانل ها ، ساندویچ پانل ماموت ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل اتاق تمیز مجری پروژه های انواع سوله ، کانکس ، خانه های پیش ساخته ، اسکلت های فلزی و …

جهت دریافت اطلاعات جزئی در مورد نحوه ی خرید ساندویچ پانل sandwichpanel ، لیست قیمت ساندویچ پانل ، نصب ساندویچ پانل و دریافت مشاوره های فنی ، پانل های سقفی و دیواری ، دریافت پیش فاکتور معتبر از نمایندگی ۵۰۱۰ شرکت ماموت با ما تماس بگیرید :

۰۹۱۲۱۷۸۹۰۷۵۴

۰۹۳۵۲۷۵۵۰۱۰

۰۲۶۳۴۴۳۲۱۸۱

 

با مدیریت آقای نعمت الله شاه محمدی